KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769480
nr 1276 9480
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, "Marilyn sjunger för Koreasoldaterna". Olja på duk, 41x41 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:07:14
2.200 kr
2.400 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström